-35%







200 ₴
130 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
Чоловічі рукавички флісові щільні виконані з якісного та комфортного матеріалу, трохи тягнуться і прекрасно сідають на руку. Відмінно перуться, не зменшуються під час прання в розмірах.
Характеристики:
(Заміри зроблено з однієї ростовки в нерозтягнутому вигляді.)
Як визначити розмір чоловічих рукавичок?
Оберніть сантиметрову стрічку навколо долоні у найширшому місці, по кісточках пальців, не захоплюючи великий. Стрічка має прилягати щільно. Злегка зігніть долоню. Запам'ятайте, скільки вийшло.
| Міжнародний розмір | Обхват долоні |
|---|---|
| S | 17 см |
| M | 19 см |
| L | 21 см |
| XL | 23 см |
| XXL | 25 см |
* Увага! Колір та відтінок (яскравість, контрастність, насиченість) можуть відрізнятися залежно від налаштування та розширення монітора.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Рукавички |
| Довжина | 250 мм |
| Матеріал верху | Фліс |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 250 |
| Розмір | 11 |