





60 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Піддон для розсади 38×18×9 см багаторазова, дуже зручна і практична ємність для вирощування рослин овочевих і квіткових культур. Купити піддон для розсади в Україні, дуже просто, він не займе небагато місця у теплиці або будинку, легко транспортується, без пошкодження розсади.
Хтось шукає дешевий лоток для розсади, а хтось шукає якісну скриньку для розсади. Це якісний ящик для розсади, зроблений з первинного пластику, практично не має запаху.
Створюються хороші умови для формування коренів рослини і сприятливі по догляду за розсадою. При пересадці в грунт рослини дуже легко вилучити.
Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Піддон розсадний |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для розсади |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Дренажні отвори | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 90 мм |
| Вага | 0.3 кг |
| Об`єм | 4 л |