


70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Надійний та міцний, легкий та зручний інструмент для степлювання документів, паперів. Простий у використанні, не займає багато місця. Одночасно зшиває до 12 аркушів. Місткість скоб: 100 шт. Згинає скобу всередину. Розкривається на 180 градусів.
Міцний пластиковий корпус, різні кольори.
Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radius |
| Країна виробник | Китай |
| Вид товару | Степлери канцелярські |
| Кількість скоб у касеті | 100 шт. |
| Максимальна кількість аркушів | 12 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Тип управління | Ручне |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Розміри | |
| Висота | 2.4 мм |
| Довжина | 5.9 мм |
| Ширина | 2.8 мм |