


100 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Ідеально підходить для частої перфорації невеликої кількості паперів. Здатний перфорувати до 8 аркушів паперу щільністю 80 г/м2, по два отвори, необхідних для зберігання документів у швидкозшивачі. Діаметр отвору: 5.5 мм. Відстань між прорізами становить 80 мм. Виготовлений із високоякісного металу.
Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4Office |
| Країна виробник | Китай |
| Антиковзка підошва | Так |
| Відстань між пробитими отворами | 80 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість пробиваючих отворів | 2 |
| Лінійка поділу на формати | Так |
| Максимальна кількість аркушів | 8 шт. |
| Матеріал | Метал |
| Фіксатор | Так |
| Розміри | |
| Вага | 150 г |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 60 мм |