






115 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
Чоловічі рукавички вовняні подвійні виконані з вовни, всередині з начосом. Матеріал якісний і комфортний, рукавички добре тягнуться і чудово сідають на руку. Відмінно перуться, не зменшуються під час прання в розмірах.
Характеристики:
(Заміри зроблено з однієї ростовки в нерозтягнутому вигляді.)
Як визначити розмір чоловічих рукавичок?
Оберніть сантиметрову стрічку навколо долоні в найширшому місці, по кісточках пальців, не захоплюючи великий. Стрічка має прилягати щільно. Злегка зігніть долоню. Запам'ятайте, яке число вийшло.
| Міжнародний розмір | Обхват долоні |
|---|---|
| S | 17 см |
| M | 19 см |
| L | 21 см |
| XL | 23 см |
| XXL | 25 см |
* Увага! Колір і відтінок (яскравість, контрастність, насиченість) можуть відрізнятися залежно від налаштування і розширення монітора.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Рукавички |
| Довжина | 250 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Вовна |
| Розмір чоловічих рукавичок | XL / 9,5" / 24 см. |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |