
55 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Великий піддон 40х25см дуже популярний виріб. Гідна якість за невисокої ціни. Піддон міцний та еластичний не тріскається на морозі та не боїться ударів
Продукт можна використовувати як за прямим призначенням так і в різних областях (як піддон для бджіл, ящик для інструментів, для зберігання ковзанів і роликів). Загалом універсальний виріб дешевий та міцний.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Піддон розсадний |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для пророщування насіння |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Дренажні отвори | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 85 мм |
| Вага | 0.35 кг |
| Об`єм | 5 л |