

139 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Торф'яні горщики створюють ідеальні умови для зростання розсади. Вони підтримують оптимальний рівень вологості, запобігаючи пересиханню або перезволоженню ґрунту. Розсада, вирощена в торфових горщиках, краще приживається на новому місці і швидше розвивається. Крім того, торф захищає коріння рослин від хвороб та шкідників.
Поради щодо використання торф'яних стаканчиків:
Характеристики:
Економія часу та сил – це важливо! Торф'яні горщики значно спростять процес вирощування розсади. Просто посійте насіння та поливайте!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Дренажні отвори | Так |
| Колір | Коричневий |
| Призначення | Для розсади |
| Тип | Горщик |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.007 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Діаметр | 80 мм |
| Об`єм | 0.25 л |
| Ширина | 80 мм |